Porównaj inne modele

Taurus

Bez wzmocnień dna i górnych krawędzi.

Uchwyt wykonany z papierowego skręcanego sznurka wklejanego od wewnętrznej strony torby za pomocą papierowych wzmocnień.

Standardowo wykonywane z papierów kraft białych lub beżowych .

Nadruk flexograficzny od 3000 szt.

Nadruk sitodrukiem od 300 szt.


rozmiary             


Rozmiary toreb TAURUS >>> 


Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych wymiarów toreb.  


torby pionowe (szer. x wys. x gł.)
 
 
18 x 22 x 8 25 x 32 x 11   31 x 41 x 12 32 x 38 x 16 40 x 40 x 14
           
           

  
  
torby poziome (szer. x wys. x gł.) 
         
54 x 46 x 15                                                               .

  


papiery
Papiery standardowe TAURUS >>>

 
Kraft beżowy prążkowany
Papier prążkowany o naturalnej beżowej barwie. Gramatura papieru 80-100 g.  Chętnie wykorzystywany ze względu na swój ekologiczny charakter . Z papieru kraft produkowane są torby papierowe nielaminowane.

 Kraft beżowy gładki
Papier gładki o naturalnej beżowej barwie. Gramatura papieru 80-100 g.  Chętnie wykorzystywany ze względu na swój ekologiczny charakter . Używany do produkcji toreb nie laminowanych
Kraft  biały prążkowany
Papier prążkowany  o gramaturze 100 g.  Cechuje się dużą sztywnością. Wykorzystywany do produkcji toreb nie laminowanych 
 
Kraft biały gładki
Papier gładki  o gramaturze 100 g.  Cechuje się dużą sztywnością. Wykorzystywany do produkcji toreb nie laminowanych 
 

  

 
Kraft kolorowy prążkowany (dotyczy wybranych rozmiarów)
Papier prążkowany o naturalnej beżowej barwie zadrukowywany techniką flexograficzną na całej zewnętrznej powierzchni na standardowe kolory.
Gramata papieru 80-100 g. 
Chętnie wykorzystywany ze względu na swój ekologiczny charakter . Z papieru kraft produkowane są torby papierowe nielaminowane.

  


uchwyty 

Uchwyty toreb TAURUS >>> 


Uchwyt torby TAURUS wykonany jest z mocnego sznurka z papieru skręcanego, wklejanego od wewnątrz torby
za pomocą pasków papieru, które zwiększając powierzchnie klejenia podnoszą wytrzymałość uchwytu.

 

 

 
   

  


uszlachetnienia 

Uszlachetnienia >>> 


Torby TAURUS w standardzie nie posiadają możliwości uszlachetniania papieru. Jedynie druk dużych powierzchni jest zabezpieczany przezroczystym lakierem dyspersyjnym.
 


 nadruki 

Nadruki >>> 

sitodruk 


 
Sitodruk jest techniką przeznaczoną do niskonakładowego druku na gotowych złożonych już torbach. Ze względu na techniczne ograniczenia, używany jest przede wszystkim do druku prostych grafik (wektorowych) takich jak logotypy, teksty, proste rysunki nie zawierające przejść tonalnych. Ograniczona jest również zadrukowywana  powierzchnia. Nadrukowywana grafika powinna zmieścić się w centralnej części z zachowaniem marginesów od boków torby w wymiarze od 3 do 7 cm w zależności od wielkości torby. Maksymalna powierzchnia zadruku to ok. 30%. Sitodruk pozwala jednak na skrócenie czasu realizacji zleceń dzięki temu, że proces produkcji samej torby odbywa się przed procesem druku. Technika ta pozwala również na druk toreb kolorowych ponieważ używane farby nie są tak transparentne jak farby offsetowe i zapewniają lepsze pokrycie nawet ciemnego tła. Minimalny nakład toreb dla druku tą techniką to 300 szt.

  warunki techniczne dostarczanych projektów gotowych dla druku offsetowego


 
flexodruk

Flexografia to technika przeznaczona do wykonywania nadruków dużych nakładów toreb papierowych i foliowych. Czasochłonny i dość kosztowny proces przygotowania polimerowych matryc drukarskich sprawia, że czas oczekiwania na realizację zleceń w tej technice wydłuża się do 3-4 tygodni przy drukach prostych grafik i nawet do 8 tygodni przy drukach pełnokolorowych. Nadruk tą techniką umożliwia wykonanie nadruku przed składaniem toreb,  dlatego jest możliwa realizacja zleceń toreb w dowolnych kolorach wybranych wg skali PANTONE, jak również druku pełnokolorowego (zdjęcia, skomplikowane grafiki). Jednak tego typu nadruki wymagają dużych nakładów. 


  warunki techniczne dostarczanych projektów gotowych dla druku offsetowego